Hledáme vývojáře

Hledáme vývojáře, který je otevřený novým technologiím, ochotný se učit a má alespoň nějaké zkušenosti z oblasti vývoje software. Nemusí mít nutně za sebou 5 let v korporátním kolotoči, stačí i například větší osobní projekty,

Kdo jsme?

Mladá firma, specializující se na IoT technologie a jejich implementaci v oblasti vodárenství, teplárenství a jiných odvětvích. Přišli jsme s revolučním řešením využívající nejmodernější technologie a provozujeme jej po celé ČR i v zahraničí a díky tomu jsme získali i zahraniční kapitál.

Co děláme?

Sbíráme, zpracováváme a ukládáme velká množství dat z (nejen) našich hardwarových senzorů, se kterými následně pracujeme a přetváříme změť bytů v uživatelský pochopitelný přehled o stavu sítí, na kterém závisí chod celých
organizací.

Koho hledáme?

Vývojáře, který je otevřený novým technologiím, ochotný se učit a má alespoň nějaké zkušenosti z oblasti vývoje software. Nemusí mít nutně za sebou 5 let v korporátním kolotoči, stačí i například větší osobní projekty, ale rádi bychom kolegu, který má přehled v moderním světě vývoje software a ví, k čemu se jaký nástroj používá. Práce máme dost, oceníme tedy ochotu pracovat jak s backend kódem, tak i s webovým frontendem, občas je dokonce možnost zabrousit do mobilního světa na platformě Android.

Co při vývoji používáme?

Hlavně TypeScript - jak front, tak i backend. O server se stará NodeJS a MongoDB a webový klient běží na Vue.js. Android aplikace píšeme v Kotlinu - pracujeme tedy nativně. S novým projektem intenzivně zapojujeme Docker, jako pomocné nástroje které nesmí chybět v žádném týmu jsme si oblíbili Jiru, Bitbucket, Confluence a Slack.

Jak pracujeme?

Jsme mladý tým vývojářů zvyklý na pracovní prostředí a kulturu, která je velmi dynamická, orientovaná spíše na výsledek, než na počet odsezených hodin v kanceláři u počítače. Samozřejmostí je homeoffice, notebook a telefon (dle vlastního výběru - chceme, aby se ti pracovalo co nejpříjemněji na zařízení, které ti vyhovuje na 100 %).

Pro více informací kotaktuj naši kolegyni.

Ing. Eva Janečková
office admin  

tel.: +420 724 530 550
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Kolbenova 898/11, 190 00 Praha - Vysočany

www.iot-water.cz